Ми раді Вас вітати у готельно-ресторанному комплексі «SOBKOFF».

Адміністративна будівля комплексу складається з першого поверху, де розташований ресепшн та один стандартний готельний номер, та другого поверху, на якому знаходяться п’ять стандартних готельних номерів.


В центральній будівлі комплексу, на першому поверсі Ви можете побачити ресторанний зал на двісті чоловік.

 


На другому поверсі – зал на сто чоловік.


VIP-кімнати, літня тераса. 3-ій поверх – три напівлюксових та люксові готельні номери, весільний номер для молодят, які відповідають сучасним стандартам.


Головна будівля готелю: 1-ий поверх – чотири люксових готельних номерів, SPA-салон, пральня, 2, 3 – поверх – стандартні готельні номери. 4-ий поверх – стандартні готельні номери.


Особлива увага в готельно-ресторанному комплексі «Собкофф» приділяється молодятам. До Ваших послуг: майданчик для виїзної весільної церемонії, весільний номер для молодят, зовнішній танцювальний майданчик та жива музика у виконанні професійних музикантів.


Невід’ємною частиною святкувань та відпочинку є смачна та вишукана кухня нашого ресторану. Задовільнити Ваші смаки та вимоги допоможуть два розкішних прикрашених приміщення і літня терраса, два VIP-зали на 12 та 40 чоловік, дев’ять дерев’яних будиночків, вісім з котрих вміщують від чотирьох до восьми чоловік, а «Мисливський» будиночок вміщує до двадцяти чоловік.

Оцінити високий професіоналізм наших кухарів та офіціантів, Ви зможете лише завітавши до нас, а також скуштувавши смачні страви різних кухонь світу, оформлення яких не залишить Вас байдужим.


В вечірній час, «Собкофф» по-особливому гарний: алеї та сквери комплексу залиті світлом, саме такі особливості екстер’єрного оформлення спонукають наших гостей до приємного спілкування та відпочинку. Ми впевнені, що цей вечір Ви запам’ятаєте надовго, а незабутні враження нададуть можливості для нових зустрічей.


Закрита територія, з обладнаним дитячим майданчиком та цілодобовим платним паркінгом, забезпечить безпеку та зайнятість дітей, а також цілісність Вашого авто.

У спекотні дні, наші гості мають можливість: відпочити біля озера з водопадом, який розташований поблизу центральної будівлі, приємно помилуватися панорамою фруктового саду та насолодитися прохолодою, яка йде від води.


Запрошуйте друзів, родичів, партнерів та знайомих по роботі! Влаштовуйте у стінах нашого готельно-ресторанного комплексу «SOBKOFF» весільне свято, бізнес-ланч або дружню вечірку!

Вам буде затишно!

Вам буде комфортно!

У Вас залишаться приємні спогади!

Ми пропонуємо послуги Готельного комплексу цілодобово:
– Розрахунковий час проживання до 12 години 00 хвилин щодня;
– Розрахунковий час заїзду щодня с 14 години 00 хвилин.

Двері усіх залів Ресторанного комплексу відчиненні для Вас щоденно з 10 години 00 хв до 24 години 00 хв.