Головний зал знаходиться на першому поверсі.  Він розрахований приблизно на 200 банкетних місць.


Саме в цьому, залі Ви маєте можливість відсвяткувати свої найважливіші дати, запросивши велику кількість гостей, влаштувати собі свято з музикою та піснями, танцями і хороводами. Завжди нарядно прибрані, зручні сучасні меблі, музичний колектив «ІМПЕРІАЛ», бар, музичні телевізійні канали на численних плазмових телевізорах, внутрішні та зовнішні танцювальні майданчики, потужні кондиціонери, підлоги з підігрівом, регульоване освітлення залу, все це тільки підсилить святкову атмосферу урочистості.

І звичайно, в барі, розташованому в цьому залі є великий вибір прохолодних напоїв, коктейлі, і значний перелік вітчизняних та імпортних вин, коньяків і горілчаних виробів. Красиво освітлений танцпол, садові доріжки, доріжки до озера з водоспадом – запрошують гостей на прогулянку і приємне спілкування, а також різні розваги, цікаві конкурси, які пропонує тамада.

Літній бар, здивує вас різноманітністю сортів пива. Дивовижний смак цього напою не залишить байдужим ні одного любителя пива.

Професійний підхід в організації та проведенні весільних та ювілейних урочистостей, висока якість обслуговування, доброзичливий і уважний персонал – це те, що відрізняє готельно-ресторанний комплекс “Собкофф” від інших ресторанів у Хмельницькому. Без сумніву, після ознайомлення з послугами, які Собкофф пропонує своїм гостям, ви прийдете до висновку: “такого немає ніде!”

Ми перетворимо будь-яке свято на казку – будьте впевнені в цьому!