Для святкувань весільних торжеств, днів народження, корпоративних зустрічей з числом запрошених до 18-ти чоловік наш ресторан пропонує два VIP-зали:


Зручне розташування на другому поверсі комплексу, світле і просторе приміщення, потужний обігрів і кондиціонування повітря, дозволяють в будь-який час року перетворити торжество на справжнє свято задоволення і веселощів. Для тих, хто обожнює тишу і затишок, VIP-зал стане у нагоді. Нові комфортні меблі, камін, lounge-музика, Ви зможете відчути себе в справжній домашній атмосфері, в колі близьких друзів, родичів або співробітників.

Бажаєте потанцювати? За два кроки танцювальний майданчик Малого банкетного залу або в десяти – Великого банкетного залу.


 

Поза всяким сумнівом, скориставшись послугами готельно-ресторанного комплексу «Собкофф», Ви зробите висновок: «Такого немає ніде!» І це правда. Висококласний рівень проведення та організації урочистостей, приємне обслуговування, а також високопрофесійний підхід до кожного клієнта – «Собкофф» – це те, що Ви так довго шукали. Не сумнівайтеся, ми виправдаємо Ваші очікування!