Для проведення дружніх або ділових зустрічей, а також святкування урочистих подій в різній історичній обстановці, з числом запрошених 4-8 чоловік, і навіть до 20 осіб, пропонується комплекс з дев’яти смерекових дерев’яних будиночків.

Зручно розташовані на території комплексу, біля фруктового саду та озера з водоспадом, затишні будиночки з опаленням і плазмовими телевізорами, дозволяють в будь-який час року перетворити вашу вечірку чи ділову зустріч на справжнє свято задоволення і веселощів. У літню пору завжди в барі, який знаходиться недалеко від будиночків, великий вибір прохолодних напоїв, у тому числі пиво різних виробників. Прекрасно освітлені доріжки саду та підходи до озера з водоспадом, наявність зручних лавочок у будиночках, чисте повітря, залишать у Вас незабутні враження. А назви будиночків розкажуть Вам, в якій обстановці Ви будете проводити години відпочинку.


Готельно-ресторанний комплекс «SOBKOFF» – це унікальна можливість відсвяткувати весілля або ювілей, організувати дружню вечірку або провести ділову зустріч, в незабутній та цікавій обстановці. Немає кращого місця для проведення урочистих заходів, будьте в цьому впевнені.

Свято в «SOBKOFF» – зроби крок на зустріч мрії!