Великий банкетний зал

Це справжня окраса, гармонійне доповнення і невід’ємна частина готельно-ресторанного комплексу, де годують ситними, смачними стравами, які приготовлені з добротою і любов’ю. Ресторан «Sobkoff» завжди зустріне Вас стравами не тільки традиційної української, а також європейської кухні. На відкритому вогні для гостей готуються шашлики, стейки з м’яса і риби, овочі-гриль.

В центральній будівлі комплексу, розкішно прибрані та обставлені:

Великий банкетний зал

 

Великий банкетний зал

Головний зал знаходиться на першому поверсі. Він розрахований приблизно на 200 банкетних місць. Саме в цьому, залі Ви маєте можливість відсвяткувати свої найважливіші дати, запросивши велику кількість гостей, влаштувати собі свято з музикою та піснями, танцями і хороводами.

Завжди нарядно прибрані, зручні сучасні меблі, музичний колектив «ІМПЕРІАЛ», бар, музичні телевізійні канали на численних плазмових телевізорах, внутрішні та зовнішні танцювальні майданчики, потужні кондиціонери, підлоги з підігрівом, регульоване освітлення залу, все це тільки підсилить святкову атмосферу урочистості.

Детальніше →


Малий банкетний зал

 

Малий банкетний зал

Розміщений на 2-му поверсі, місткістю до 100 осіб, не зменшує його значущості і святковості перед Великим банкетним залом. Тут присутні практично всі раніше описані елементи оздоблення та зручності, а можливість відпочити за столиками на просторій, відкритій терасі зі свіжим повітрям тільки посилює бажання віддати перевагу малому банкетному залу.

Детальніше →


VIP-зали

 

VIP-зали

Розміщені на другому поверсі, місткістю НЕ більше 20 чоловік, дозволять вам насолодитися, як затишком, так і смаком страв, які приготували наші кухарі, майстри своєї справи.

У барі ресторану «Sobkoff» завжди є різноманітний вибір напоїв – від національних до всесвітньо відомих елітних брендів.

Детальніше →


Поблизу центральної будівлі знаходиться:

Комплекс дерев'яних будиночків «Смерековий»

Комплекс дерев’яних будиночків «Смерековий»

Хочете відпочити з друзями на маленькій вечірці або обговорити у вузькому колі творчі, комерційні плани? Ми подбали і про це!

Якщо Ви давно хотіли відчути себе в різній національній та історичній обстановці, завітайте в один із 9 дерев’яних будиночків комплексу «Смерековий». Гості комплексу мають можливість вдихнути п’янке повітря квітучого фруктового саду та відчути прохолоду водної гладі озера.

Детальніше →

Ми відкриті для Вас щодня з 10 години 00 хв до 24 годин 00 хв.

Бронювати зали та столики Ви можете також за телефонами:

+380 (38) 273-58-01; +380 (67) 380-12-50