Весільне торжество


Якщо Ви визначилися з датою проведення весільного торжества, та прийшли до нас погоджувати всі найдрібніші деталі, ми розділимо з Вами ці клопоти.

Ознайомтеся з попередніми умовами замовлення весілля в цьому документі  (завантажити) →

З Вашої згоди, весільна церемонія відбудеться на нашому спеціально спроектованому та облаштованому майданчику. До Вас приїдуть і запропонують свої послуги професіонали своєї справи: фотограф, ведучий, відеорежисер, а також фахівець з весільного оформлення автомобілів.


Залежно від кількості запрошених гостей, ми запропонуємо Вам Великий банкетний зал (до 200 осіб), Малий банкетний зал з літньою терасою (до 120 осіб), а якщо Ви хочете провести свято у вузькому сімейному колі, тільки з самими рідними і близькими, до ваших послуг VIP-зал «КАМІННИЙ» (до 20 чол) і VIP-зал зі зброєю (до 12 чол). Одночасно, в стінах ресторану «Sobkoff» може проходити два весільних торжества на першому і другому поверхах центральної будівлі. Не варто хвилюватися, Всім буде надано максимум послуг. Ми подбаємо про те, щоб Ваше свято перетворилося на казку і залишило масу приємних спогадів.


Музичний супровід вечора у виконанні творчого колективу «ІМПЕРІАЛ», відкрита літня тераса на другому поверсі комплексу, танцювальний майданчик біля головної будівлі, облаштовані і добре освітлені доріжки саду, занурять Вас в атмосферу радості та веселощів.


Не забудьте заздалегідь забронювати у нас номери для гостей, які прибули з інших міст і країн. З умовами проживання і цінами Ви можете ознайомитися в розділі «Готель». Ми приготували чудовий подарунок молодятам: номер «Люкс-Весільний», абсолютно безкоштовно. Для наших молодих ми передбачили максимальні зручності. Відпочинок в таких умовах буде справжньою насолодою.